Mobil Dernek

Mobil dernek, kurumların ihtiyacı olan programları tek çatı atına toplayarak gerekli olan zaman, maliyet ve iş yükü harcamalarını en aza indirmeyi amaçlamıştır.


Bu bakış doğrultusunda akıllı telefon ve tabletlerin hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu bu dönemde sms maliyetlerini ortadan kaldırmış, ilave bir maliyet ve iş gücü gerektirmeden web sayfaları, sosyal medya gibi tüm platformların aynı anda güncellenmesi ve yönetimini sağlamaktadır.


Kurumlar için oldukça önemli olan bu kaynakların ayrı ayrı takip edilmesi ve güncellenmesi sorunu, mobil dernek uygulaması ile sistem yöneticisi tarafından tek noktadan yönetilebilir, paylaşılan bilgiler aynı anda tüm ilgili kanallarda güncellenebilir.


Sadece bunlarla yetinmeyip yöneticilerin sorunu olan aidat takibi ve online tahsilat, internet üzerinden üye kaydı, kongre zamanı geldiğinde blanço oluşturma, faaliyet raporu çıkarma gibi birçok sorunu Mobil Dernek tek çatı altında çözüme kavuşturmuştur.Mobil Dernek hakkında detaylı bilgi için www.mobildernek.com.tr